Květen 2011

Zítra ředitelské volno yeah

31. května 2011 v 20:49 | Denisse |  My life
Ahoj,dneska jsem nebyla ve škole a neřeknu vám proč :D protože se mi to tady nechce psát.Ráno jsem musela brzo vstávat :/ musela jsem bráchovi koupit obědy,stála sem tam dlouho jak blbec kvůli kilometrové frontě.Pak jsem šla domů a šla jsem koukat na TVD,už jsem u 20 dílu 1 série a musím říct že to začíná být fakt zajímavé :D.Odpoledne jsem se namalovala,zašla pro miláčka a šli jsme pro bráchu do školy a pak jsme šli ven.


Seděli jsme u miláčka za barákem,nafotili jsme nějaké fotky,které tady dám až zítra.Povídali jsme si,dělali jsme blbosti,pak mě miláček pekelně provokoval :/ chytala jsem nervy a on z toho měl jako vždy radost :D.Pak začlo pršet tak jsme šli k nám,hráli jsme na pc hru spyro znáte to? :D pak jsem miláčkovi lakovala nehty,on s tím souhlasil jen pod podmínkou že mu to pak pořádně odlakuju,nojo ale nastal problém jak jsem ho chtěla jít odlakovat jsem zjistila že nemám odlakovač :D chudák,tak si to seškrábal kapesním nožem :D pak šel domů a já se učila.


Zítra máme ředitelské volno,takže super miláček ho má taky tak u mě bude dneska spinkat :) jsem ráda.Zítra vám kdyžtak přidám ty fotky z dneška a samozřejmně denní shrnutí,z blogu jsem si udělala už jen deníček s fotkama toď vše,vyhovuje mi to tak.Mizím,tak pište co jste dneska dělali atd :).


Jak to teď bude s blogem?!

30. května 2011 v 22:55 | Denisse |  My life
Ahoj,tak jsem se rozhodla jak to půjde dál s blogem.Jelikož nechci trávit na počítači resp. na blogu moc času,ale chci si úživat a učit se,tak jsem se rozhodla udělat menší změny.Na blog budu přidávat 1 článek denně max. 2 články denně a to většinou večer,budu přidávat jen deníček ve kterém přidám fotky nebo videa,pokud nějaké budou.


No a něco k dnešku.Ráno jsem zaspala do školy,protože se mi stala zas ta věc že zazvonil budík a já jsem ho vypla ani nevím jak a ša spát dál.Tak jsem si udělala na děvet,miláček měl taky na devět tak jsme jeli do školy spolu :).Ve škole byla nuda,byli jsme na pc,nějaký magor tam rozmazal jogurt a já ještě větší magor do něho položím ruku :D takže fakt chutné no.Poslední hodinu nás učitelka vzala ven na zmrzlinu,neměla jsem u sebe peníze,ale hodnou kamarádku která mě na zmrzku pozvala :D.Končili jsme ve 12:30 takže pohoda :).Po škole jako vždy pc,pak jsem šla pro bráchu do školy a odpoledne jsem šla s druhým bráchou ven.Pak se po trenalu stavil na chvíli miláček,šel domů ale brzo protože musel ke strejdovi.Teď se du učit a pak spát,dobrou.
a tak celkově.Teď se jdu učit,jo učit a ano teď :D a pak půjdu spát.Tak se mějte hezky.Zítra se určitě ozvu.